Рада козацьких отаманів України
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [41]

Пошук

Головна » Статті » Мої статті

ЗАПОРОЖЦІ
В Запорізькій області в 2000 році була заснована дитяча козацька організація «Молода Січ» на виконання Універсалу гетьмана «Українського козацтва» Володимира Муляви. Основна мета – військово-спортивне і національне духовне виховання шкільної молоді на традиціях і звичаях українського народу та його козацтва.             
З 2012 року зареєстрована і міська молодіжна організація «Молода Січ» для вихованців старше 14 років для більш серйозної козацької підготовки.            
Легких часів для Запорізького Коша не було. Заходи вихованців ніколи не фінансувалися органами влади і все лягало на плечі козацької старшини та батьків вихованців. Але старшина пам’ятає заповіді борців за незалежність України – покладатися можна лише на свої сили і засоби. А, за статистикою, основна маса вихованців, а їх в Коші зараз більше 600 хлопців і дівчат шкільного віку, це з малозабезпечених або неповних сімей… Така ж ситуація була за часів козаччини, коли батьки залюбки довіряли народним лицарям і віддавали хлопців в джури на Січ.              
Вивчаючи традиції свого народу, вивчаючи його Звичай, вихованці Запорізького Коша щороку приїжджають поклонитися праху свого видатного отамана Івана Сірка в село Капулівку, що на Нікопольщині. Вони вчать історію своєї Батьківщини не лише за шкільними підручниками.             
Загартовуючи своє тіло і дух на підготовчих методичних і практичних заняттях, вони залюбки готуються до періоду набутих знань – літніх наметових військово-спортивних козацьких таборів. Комплексна перевірка усіх навичок у джур і молодиків відбувається щороку і на місці колишніх Запорозьких Січей, і в Холодному Яру на Черкащині, де силу свого духу і своєї звитяги показували козаки ХХ сторіччя, і в своїй області за програмою перевірки виконання усіх тем.            
Старшина Запорізького Коша «Молодої Січі» запрошує до співпраці українських бізнесменів, меценатів, педагогів, військових, робітничу і студентську та шкільну молодь на спільних заходах. Старовинний звичай «Свій до свого по своє» не слід забувати.            
Виїзді тижневі табори в Капулівку і Холодний Яр відбуваються влітку в обмеженому складі їх учасників з-за відсутності фінансування. Тривалі, двотижневі табори на березі Дніпра в Запорізькій області відкриті для прихильників нашого виховання і потенційних вихованців, батьки яких розуміють силу козацької педагогіки.              
Елементи туристичної і допризовної, медичної і психологічної підготовки, плавання і веслування на човнах – все це робить з блідих школярів козацьких пластунів-розвідників. Дівчата також засвоюють тут основи кулінарії, фітотерапії, медицини і рукопашного бою. Досвідчені старшини і запрошені інструктори завжди поруч з вихованцями як справжні брати і сестри.            Бажаючих віддати своїх дітей-школярів у такий козацький табір, або взяти участь в якості інструктора (з туризму, спортивного орієнтування, медичної підготовки, плавання тощо) просимо звертатися до керівника організації – Шеремет Анатолія.            
Контактні телефони: 066-202-32-37, 096-481-78-22          
Електронна пошта: kosh.otaman@yandex.ru
Категорія: Мої статті | Додав: I_ЗВЯГІН (06.02.2013)
Переглядів: 575 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 104

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рада козацьких отаманів України © 2018
Вітаємо Вас Гість | Головна · Реєстрація · Вхід
Сайт створено у системі uCoz студією Срочно-Сайт.org