Рада козацьких отаманів України
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [41]

Пошук

Головна » Статті » Мої статті

Що робити? Програма «Три О»: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!
1. Чим глибша хвороба, тим радикальніші методи її подолання. Буває, що достатньо ухвалити новий закон, а буває, що треба змінювати владу. В Україні навіть це не допоможе, оскільки зіпсуття проникло у всі пори суспільного організму – масову свідомість, науку, політику, економіку, побут, мораль. Існуюча система є смертельно хворою і реанімації не підлягає. Єдиний вихід – змінювати всю систему. 

2. Перед тим, як перероблювати старий будинок, треба побудувати новий. Для того, щоб змінити систему, треба створити їй альтернативу. Нація повинна нормально функціонувати навіть тоді, коли стара система остаточно завалиться. 

3. Творення досконалішої системи вимагає досконалішого світогляду, вищої організації і передових технологій. Їхніми носіями є людина, що звільнилася від пут старої системи. Отже, головна умова формування нової української держави – це формування нової української людини. Якщо не зміниться людина, то яку б систему не створювали – все одно буде виходити різновид концтабору, в якому пануватимуть ідіотизм, брехня, беззаконня, корупція, економічне визискування, шахрайство, паразитизм. 

Отже, загальна стратегія перетворень виглядає так:
 
нова людина → організація нових людей → нова держава.
 
Практична реалізація цієї стратегії зводиться до трьох «О»: 

1. Оздоровлюйся: почни з себе – позбався рабських звичок (алкоголь, тютюн, телевізор, хвороби, пігулки, нездорова їжа, гіподинамія), опануй здоровий спосіб життя, стань вільним і самодостатнім. 

2. Організовуйся: шукай таких, як ти, і об’єднуй їх навколо себе, започатковуй власні проекти і долучайся до проектів своїх однодумців. Головний чинник організації – формування альтернативного інформаційного простору і налагодження якісних телекомунікацій (інтернет, телефон, скайп, електронна пошта, смс, веб-форуми, соціальні мережі). 


3. Озброюйся: опановуй комп’ютери, програми, технології, бази даних, методики самовдосконалення, технічні засоби, бойові мистецтва, вогнепальну зброю – все, що робить тебе сильнішим. «Продай одежу й купи меч!» – це євангельська рекомендація; сучасне доповнення до неї «Продай телевізор і купи комп’ютер!» Сьогодні можна придбати недорогий комп’ютер, поставити на нього ОС Лінукс з безкоштовними програмами – і стати вільним від «зомбоящика» та всієї цієї одурманюючої пропаганди. Маєш можливість – придбай комп’ютер для своїх ближніх і допоможи його опанувати. 

     Після виборів-2010 багато українців шукають, до кого б приєднатися, щоб подолати політичну кризу. Проте більшість відомих діячів «учорашні», а більшість нових – невідомі. Тому 
не поспішай до когось приєднуватися, а твори своє – те, що любиш і розумієш. Хай розквітають тисячі квітів! 

     Не страшно, якщо окремі проекти будуть конкурувати один з одним. Головне, щоб це була правильна конкуренція, тобто така, в якій перемога досягається посиленням себе, а не послабленням суперника. 

     Здорова змагальність допоможе виявити найкращих і найсильніших, які потім і об’єднають навколо себе всіх інших. Тоді отримаємо не аморфний натовп, керований кількома «зірками», а структуроване і активне суспільство, де кожен п’ятий – лідер. 

СЛАВА УКРАЇНІ !
Категорія: Мої статті | Додав: Фест (15.11.2013)
Переглядів: 378 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 104

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рада козацьких отаманів України © 2019
Вітаємо Вас Гість | Головна · Реєстрація · Вхід
Сайт створено у системі uCoz студією Срочно-Сайт.org