Рада козацьких отаманів України
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [41]

Пошук

Головна » Статті » Мої статті

Передвиборні вимоги до кандидатів у Президенти України

Розвиток і утвердження Українського козацтва за програмою
кандидата у Президенти України _______________________:

 

1.       Прийняття закону, який би визначав єдині правові, соціальні, економічні, організаційні засади створення та функціонування козацьких організацій в Україні, форми та напрями їх діяльності, а також запроваджував принципи та шляхи їх взаємодії з органами влади, об'єднаннями громадян.

2.       Затвердження Державної цільової національно-культурної програми          розвитку Українського козацтва на 2010-2015 роки.

3.       Заборона продажу земель сільськогосподарського, земель реакреаційних, прибережних земель водойм, видобувничої галузі, земель відведених під електро, газо, нафтопостачання, трубопровідного транспорту та наземних шляхів автомобільного та залізничного сполучення. Земля є загальнодержавною власністю і знаходиться у володінні народу як суверену цього права, і надається на визначені терміни громадянам України, як користувачам в оренду як на платній основі, так і безкоштовно.

4.       Зміна статусу Ради Українського козацтва як консультативно-дорадчого органу при Президентові України на Вищий керівний орган козацьких громадських організацій України при Президентові України із встановленням відповідних повноважень (створення державного органу).

5.       Здійснення державного матеріально-фінансового забезпечення діяльності Ради Українського козацтва при Президентові України та козацьких рад при місцевих державних адміністраціях.

6.       Створення у місті Києві об’єднаного Генерального штабу як організаційно-координаційного та методичного центру козацьких громадський організацій  і виконавчого органу Ради Українського козацтва.

7.       Затвердження єдиної територіальної організаційної структури Українського козацтва з врахуванням меж військово-сухопутних зон, які визначені Указом Президента України «Про військово-адміністративний поділ території України» від 2 червня 2006 року № 469/20064.

8.       Запровадження патронату Президента України над козацькими організаціями, які опікуються проблемами безпеки України.

9.       Створення козацької почесної варти Президента України Гетьмана України.

10.  Залучення козацьких організацій до участі в оборонній системі України, охороні громадського порядку і державного кордону.

11.  Здійснення фінансової підтримки діяльності козацьких організацій. 

12.  Створення єдиного реєстру козацьких громадських організацій України.

13.  Затвердження для козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, єдиного для України зразка спеціальних козацьких одностроїв, нагород, погонів, шевронів, посвідчення козака та іншої козацької атрибутики;

14.  Затвердження для козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, єдиних для України спеціальних козацьких звань, встановлення єдиного порядку їх присвоєння у відповідності: з посадою, на яку призначено козака, з наявним  військовим та іншим званням, освітою, професійними навиками та зважаючи на історичні традиції українського козацтва;

15.  Формування на базі козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, резерву для державних силових структур.

16.  Створення козацьких поселень.

17.  Здійснення ґрунтовного дослідження історії  Українського  козацтва, його ролі в боротьбі за українську державність, популяризація його історичної і культурної спадщини, застосування у процесі виховання молоді кращих козацьких традицій.

18.  Запровадження постійнодіючих теле- та радіопередач з історії Українського козацтва та розвитку сучасного козацького руху.

19.  Створення в АР Крим, в усіх областях, в містах Києві та Севастополі козацьких Центрів культурно-просвітницької, фізкультурно-спортивної та туристично-краєзнавчої роботи серед дітей та молоді.  

20.  Створення в АР Крим, в усіх областях, в містах Києві та Севастополі козацьких ліцеїв.  

21.  Впровадження в навчальних закладах системи загальної середньої освіти дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру "Сокіл – Джура”  Українського козацтва.

22.  Затвердження Положення про козацький рух у навчальних закладах системи загальної середньої освіти; видання навчально-методичних матеріалів щодо виховання учнів, вихованців на традиціях Українського козацтва для використання в навчально-виховному процесі; затвердження курсу з історії Українського козацтва.

23.  Розвиток і популяризація видів спорту, заснованих на козацьких традиціях; внесення козацьких видів спорту до Переліку видів спорту, що визнані в Україні та до Єдиного календарного плану спортивних змагань; розробка та видання посібника по козацьких видах  спорту. 

 

Рада козацьких отаманів України                                    

3 жовтня 2009 року

м. Київ

Це звернення було надіслане всім без винятку кандидатам у президенти.

На нього ніхто не відповів !

Категорія: Мої статті | Додав: Фест (16.11.2013)
Переглядів: 484 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 104

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рада козацьких отаманів України © 2019
Вітаємо Вас Гість | Головна · Реєстрація · Вхід
Сайт створено у системі uCoz студією Срочно-Сайт.org