Рада козацьких отаманів України
Меню сайту

Пошук

Головна » 2015 » Червень » 27 » ЗВЕРНЕННЯ до громадянського суспільства щодо створення мережі громадських штабів гри «Джура» в системі освіти
08:51
ЗВЕРНЕННЯ до громадянського суспільства щодо створення мережі громадських штабів гри «Джура» в системі освіти

З В Е Р Н Е Н Н Я

до громадянського суспільства  що до створення гроиадських штабів гри «Джура» в системі освіти. 

 

       Національно-патріотичне виховання в сучасних умовах стало державною політикою.

     З 2008 року в навчальних закладах України розвивається Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Вона розпочала процес створення загальнодержавної програми національно-патріотичного виховання в системі освіти.

          У цьому році створена необхідна нормативно-правова база гри «Джура». Вона відкриває можливість принести в кожну школу кращий виховний досвід молодіжних громадських організацій. Гра також передбачає щорічне проведення наметових вишкільних таборів у кожному районі, області та на всеукраїнському рівні.

         Щоб така загальнодержавна виховна система ефективно запрацювала в кожному районі та в кожній області, потрібно негайно створити мережу громадських штабів гри «Джура».

         Запрошуємо громадські об’єднання, волонтерські організації, громадських активістів - все громадянське суспільство - зголошуватися для створення громадських штабів гри «Джура» на місцях.

        Положення про створення мережі громадських штабів гри «Джура» - додається.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про створення мережі і ромалськнх штабів і рн «Джура»

 

І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Мережа громадських штабів гри «Джура» об`єднують районні, міські, обласні та Всеукраїнський громадські штаби гри «Джура» (далі Штаби)

Організаційною формою роботи Штабів с засідання, які проводяться та потребою, але не рідше одного рачу на три місяці Головуючим на засіданнях с Голова Штабу 1а відсутності Голови Штабу її засідання відкриваю секретар Штабу і Штаб зі свого складу обирають головуючого.

Штаб правомочний вирішувати питання, якщо на його засіданні присутні 2/3 його членів. Рішення Штабу приймаються більшістю голосів членів Штабу і оформляються протоколом. Всі члени Штабу мають рівні права Кожний член Штабу має один голос.

 

І І МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ШТАБІВ

 

 Мстою діяльності Штабів є  впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в навчальні заклади України Основними «жданнями Штабу с:

•      сприяння навчальним закладам у створенні в них куренів (роїв) для участі у ірі та їх облік.

•       підготовка пелагогів-організаторів виховників та курінних (ройових) для гри.

•      створення умов для самовиховання джур:

•      сприяння у затверджені місцевими органами влади необхідних коштів для фінансування заходів ігри протягом навчального року;

•      участі, у підготовці навчальних закладів, що беруть участь у грі. до відзначення Дня захисники України (14 жовтня), яким розпочинається гра у поточному навчальному ропі;

•      сприяння в організації та проведенні заходів гри. у тому числі початкової військової підготовки її учасників, у навчальних закладах протягом навчальною року.

•      участь в організації та проведенні весною-влітку кожного року багатоденних наметових вишкільних таборів у рамках І (районних, міських) іа 11 (обласних) етапів гри.

•        забезпеченим повноти виконання програми проведення таборувань (дитяче самоврядування, виховна програма, військова підготовка. оперативна медицина, туристично-краєзнавча частина, теренова гра та ін. проведення сертифікації програм та сценаріїв;

•       участь у підготовці, забезпеченні та направленні роїв-переможців І (районних, міських і етапів гри для участі у II (обласних) етапах, а роїв-переможців  II (обласних) етапів - для участі у III (всеукраїнському) етані;

•       висвітлення на сайтах, місцевих телеканалах і в інших ЗМІ. в соціальних мережах інформації про проведення заходів гри в навчальних закладах протягом навчального року їй про проведення І (районних, міських) та II (обласних) етапів гри.

 

ІІІ ПОРЯДОК СТВОРГН1ІЯ ТА СКЛАД ШТАБІВ

 

Штаби створюються н два етапи на першому етапі створюються обласні Штаби, а далі обласні Штаби створюють районні та міські штаби аби на території  своєї області Обласні ІІІтаби створюються при наявності не менше трьох членів, які подали заяви у Всеукраїнський штаб, а районні та міські Штаби заяви від трьох членів подають обласний Штаб. Рішення про створення Штабів оформляються протоколом та затверджуються  районні та міські Штаби - обласним Штабом, а області Штаби Всеукраїнським штабом. Обласні Штаби повідомляють Всеукраїнському штабу про свої місцеві Штаби шляхом надсилання протоколів «до відома. Штаби у своїй діяльності керуються нормативно-правовими документами по грі, ним Положенням, рішеннями вищого штабу га своїми рішеннями.

IIIтаби утворюються у складі Голови, секретаря та інших членів Штабу Кандидатура Голови районного та міського Штабу визначається на засіданні Штабу та затверджується обласним Штабом, кандидатура Голови обласного Штабу затверджується Всеукраїнським штабом І олова Штабу затверджуються на 1 рік Секретар обирається на засіданні Штабу строком на 1 рік.

Всі члени Штабу автоматично стають уповноваженими Штабу на всій території діяльності Штабу Членам Штабу надаються відповідні посвідчення, зразки яких затверджуються Всеукраїнським штабом.

 

Голова Штабу є вищою посадовою особою Штабу, яка:

 • органітонут й проводять засідання Штабу;

•   виконус всі вимоги цього Положення і рішення Штабу;

•   скликає позачергове засідання Штабу;

•         представляє інтереси Штабу на всіх рівнях владних структур, у громадських і міжнародних організаціях, партіях та рухах тощо;

•    затверджує плани роботи Штабу та здійснює контроль за їх виконанням;

•    звітуєгься перед Штабом про свою діяльність;

•        здійснює інші організаційно-розпорядчі та фінансово-господарські функції, що не суперечать Конституції та чинному законодавству України.

У разі якщо 1/3 членів Штабу висловили недовіру Голові Штабу, то він переобирається в позачерговому порядку. Секретар Штабу веде протоколи та діловодство Штабу, звітується перед Штабом про свою діяльність.

VI ЧЛЕНИ ШТАБУ

 

Членство в Штабів виключно індивідуальним. Рішення про прийняття до Штабу нових членів приймається на підставі письмової заяви на засідання Штабу після згоди всіх (100%) членів Штабу. Вихід із Штабу с добровільним на підставі письмової заяви, яка розглядається на черговому засіданні Штабу. Член Штабу може бути виключеним із складу Штабу за порушення норм цього Положення чи невиконання рішень Штабу.

 

 

ЗАЯВА - АНКЕТА

члена громадських штабів гри «Джура»

 

ЗАЯВА

 

 

 

 

Я, _________________________________________________________ . прошуприйняти мене до складу громадського штабу гри «Джура». Власним підписом підтверджую, що з Положенням про мережу громадських штабів гри «Джура» ознайомлений і зобов'язуюсь дотримуватися його під час моєї діяльності у Штабі.

 

«__ » ______________ 20__ року

 

 

 

 

АНКЕТНІ ДАНІ

 

 

 1. Число, місяць, рік народження_____________________________________
 2. Місце народження______________________________________________
 3. Паспортні дані_________________________________________________
 4. Сімейний стан _________________________________________________ ____
 5. Освіта ( назва навя. закладу, спеціальність)___________________________
 6. Місце роботи, посада___________
 7. Адреса, телефон, електронна скринька
 8. Відношення до військової служби (військове звання, військовий фах)
 9. Чи брав участь у Майдані, в АТО (який підрозділ)___________
 10. Чи мав судові покарання__________________________________
 11. Членство у громадських організаціях______________________

 

«__ »__________ 20__ рік.           ____________ (________________ )

 

 

 

 

Переглядів: 1020 | Додав: Фест | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 104

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Рада козацьких отаманів України © 2019
Вітаємо Вас Гість | Головна · Реєстрація · Вхід
Сайт створено у системі uCoz студією Срочно-Сайт.org